Hakkımızda

Bülbül Kardeşler ismiyle 1975 yılında Babamız Tahsin Bülbül tarafından kurulan firmamız, 2004 yılında isim değişikliğine giderek Eriş Metal İnşaat Taahhüt adını almıştır. Demir Çelik söktörünün her alanında hizmet veren Eriş Metal yılların deneyim ve tecrübesini gerek şirketlere gerekse tüketicilere sunmaktan gurur duymaktadır.

Kurulduğu günden bu yana konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden ve sürekli yenilenen üretim alt yapı ile kaliteli üretim kaliteli ürün anlayışında imalat yapmakta olan Eriş Metal, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

Zamanında iş teslimi, beklentileri tam olarak karşılama, ürün hizmet garantisi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan ERİŞ METAL FERFORJE, kurumsal ve son kullanıcılara demir deoğrama, çelik konstrüksiyon ve ferforje grubunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Eğitime önem veren, sürekli kendini geliştiren genç ve dinamik kadrosu ile demir çelik sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak , kaliteli ve müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Kalite yönetim anlayışını, üretim ve montaja yayarak, imalatta sıfır hata hedeflenmiştir. Bu doğrulktuda çelik konstrüksiyon sektöründeki müşteri taleplerine cevap vermek ve rekabet gücünü artırarrak müşteri portföyünü geliştirmek, çelik konstrüksiyon sektöründe yurt içinde ve yurt dışında kendine hatırı sayılır bir yer edinmektir.